سفارش چاپ افست یا سفارش چاپ دیجیتال ؟!

 

چگونه می‌توان بین چاپ افست و دیجیتال ، روش مناسب را انتخاب کرد؟
چاپ دیجیتال و چاپ افست را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دادیم؛ با این وجود ممکن است همچنان این سوال برایتان مطرح باشد که مناست‌ترین روش برای کار چاپی شما کدام است؟ به همین دلیل در ادامه‌ی این مقاله به بیان نکات و سوالات خاصی که می‌تواند به شما در این انتخاب کمک کند می‌پردازیم.

 

سفارش چاپ افست

 

1- حجم :

حجم پروژه شما به چه میزان است؟

اگر پروژه شما بزرگ بوده و تیراژ بالایی دارد، چاپ افست مناسب است و به شما محصول چاپی با کیفیت و با هزینه‌ی کمتری را ارائه می‌دهد.

 

2- زمان :

آیا عجله دارید؟
اگر قصد چاپ در لحظه‌ی آخر را دارید از چاپ دیجیتال استفاده کنید، در چاپ افست به دلیل تهیه‌ی زینک و پلیت زمان بیشتری مورد نیاز است.

 

3- متریال سطح چاپ شونده :

قصد چاپ بر روی چه متریالی را دارید؟

آیا قصد دارید کارت تجاری با متریال خاصی چاپ کنید؟ یا قصد دارید کار چاپی در اندازه و برش خاصی داشته باشید؟ چاپ دیجیتال نسبت به قبل منعطف‌تر شده است اما هنوز هم به پای چاپ افست نمی‌رسد. چاپ افست توان چاپ بر روی متریال‌های مختلف در سایز و برش‌های گوناگون را دارد.

 

سفارش چاپ افست

 

تاثیر رنگ در سفارش چاپ افست یا سفارش چاپ دیجیتال ؟!

4- رنگ :

آیا رنگ خاصی مد نظر شما است؟

اگر رنگ خاصی برای پروژه شما لازم است و نیاز دارید که از سیستم تطابق پنتون استفاده کنید چاپ افست را انتخاب کنید زیرا چاپ دیجیتال تنها بهترین رنگ مشابه را به شما ارائه می‌دهد.

 

5- نمونه‌ی اولیه :

آیا باید نمونه‌های اولیه‌ی خود را مشاهده کنید؟

اگر قصد دارید که پیش از ادامه‌ی چاپ پروژه‌ی خود در ابتدا نمونه‌ی چاپی اولیه را ببینید تا از کیفیت و استانداردهای مورد نظر اطمینان حاصل نمایید، چاپ دیجیتال برتری دارد. زیرا در چاپ افست، به دلیل تهیه‌ی صفحه و ترکیب رنگی، ارائه‌ی نمونه‌ی رنگی برای شما خیلی هزینه‌بر خواهد بود.

 

گرچه سلایق فردی نقش مهمی دارند، اما با دانستن تفاوت‌های بین چاپ دیجیتال و چاپ افست می‌توانید تصمیم صحیح‌تری برای انتخاب چاپ خود بگیرید. اگر هنوز هم در این انتخاب دچار تردید هستید و نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید از طریق شماره 41915-021 با کارشناسان فروش چاپ آقا تماس حاصل فرمایید.

 

برای سفارش خدمات چاپ نظیر چاپ فوری ، چاپ ارزان و انواع سفارشات چاپی با ما تماس بگیرید .

09397725495

 


منبع : https://www.chapagha.com/blog/digital-vs-offset-printing/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید پارسی MC Team مجله سلامتی و زیبایی زیبارو Oceanography دفتر طراحی گرافیکی نوین دانلود گزارش تخصصی مدیر مدرسه بهترین کودک مجله زیبایی،پوست،مو،لاغری نمایندگی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی معرفی بهترین سایت های پوکر آنلاین